KORÇË – Policia e Qarkut të Korçës është në kërkim të hajdutëve të 2 kuintalëve fasule.

Fasulet janë vjedhur mesnatën e shkuar në shtëpinë e një banori të fshatit Leminot nga persona të paidentifikuar.

Policia njoftoi se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe dosjen ia ka kaluar, Prokurorisë.

(ar.sh/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: