Kosova po dhuron spektakël gjatë pjesës së dytë. Anglia fitoi një penallti, të cilën e ka marrë përsipër ta realizojë Herry Kejn.

Mirëpo, sulmuesi anglez ka humbur penalltinë përballë Muriç. Ishte Muriç ai i cili kuptoi anën e Kejn dhe priti penalltinë.

Shifrat vazhdojnë të mbeten 5:3, me Kosovën që ka shënuar dy gola në pjesën e dytë të takimit.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb