MAQEDONIA VERIORE 

Dje pasdite, një banor i Manastirit pas një mosmarrëveshje të mëparshme fillimisht ka vrarë gruan e tij më pas ka kryer vetëvrasje, thonë nga Ministria e Brendshme.

“Më 23 qershor 2019, në orën 14:15, në SPB-Manastir u raportua se në një banesë në rrugën “Kliment Ohridski” në Manastir, S.Gj. (62) pas një mosmarrëveshje të mëparshme, vrau gruan e tij M.Gj.(57), ndërsa më pas kreu vetëvrasje, shkruajnë mediat në shqip në Maqedoninë Veriore.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupat e vdekur janë dorëzuar për autopsi”, thonë nga MPB.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb