Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr djathë që shkrin
2 vezë
100 gr miell
100 gr galetë
Vaj për skuqje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb