Kryetarja e Bashkisë së Roskovecit Majlinda Bufi shkon në SPAK.

Siç shihet nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, Bufi ka dalë nga Prokuroria e Posaçme.

Kujtojmë se PD-ja ka kallëzuar më herët në SPAK Bufin, ndërkohë nuk dihet nëse ajo ka qenë në SPAK për këtë kallëzim apo jo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: