Teksa presidenti i Kosovës ndodhet në Prokurorinë Speciale të Hagës ku po merret në pyetje për aktakuzat e ngritura ndaj tij për krime lufte, disa foto ku shihen qytetarë kosovarë të vrarë në mënyrë mizore gjatë luftës po bëjnë xhiron e rrjetit.

Trupa të disa burrave të pajetë, të shtrirë përtokë dhe të masakruar nga ushtria serbe, këto janë pamjet horror që ka publikuar për herë të parë nga faqja “UÇK-Djepi i lirisë”.

“18+
Foto që bëhen publike për herë të parë.
Pra Serbet janë atë që bënë krime në Kosovë.
Zgjohu o shtet mos flej.”, shkruhet sipër fotove me pamje të rënda.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb