Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 vezë
1 gotë dhallë
50 ml vaj ulliri
2 gota miell
1 lugë të madhe pluhur pjekës
Një dorë ullinj
Një dorë djathë të bardhë
Kopër/ Nenexhik
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: