Andrea Petagna nuk po përjeton një moment të mirë në karrierë, shpesh duke kaluar nga një huazim te tjetri.

Nuk po arrin të gjejë hapësira as te Napoli, por jashtë fushe sulmuesi “azzurr” ka gjetur qetësi dhe stabilitet në krahë të bashkëshortes të tij Caroline.

Ndryshe nga Andrea, Caroline, po shkëlqen në rrjetet sociale teksa tani numëron afro 100 mijë ndjekës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bukuroshja po bën prova për një verë të nxehtë teksa në profilin e saj nuk nguron të tregojë linjat perfekte, shpesh duke pozuar me bikini.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb