Nga Anglia vjen një lajm i bujshëm në lidhje më të ardhmen e Cristiano Ronaldo. Sipas “The Sun”, ylli portugez po mendon seriozisht për tu larguar nga Man.United në fund të sezonit, ky është një lajm që vijon të bëjë zhurmë çdo ditë e më shumë. Gjithnjë sipas të përditshmes britanike, në fund të sezonit, CR7 do të vlerësojë të gjithë opsionet që i shfaq tregu i transferimeve.

Përveç PSG, një skuadër që edhe më herët ka shfaqur interesim për CR7, në vallë është futur edhe Bayern Munich.

Ronadlo
Ronadlo

Jo vetëm “bigët” evropian, edhe Roma sipas “The Sun”, do të shqyrtojë mundësinë për të transferuar Ronaldon, sigurisht pengesa më e madhe është të bindin lojtarin i cili dëshiron me çdo kusht të fitojë edhe një herë “Topin e Artë”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb