Një aksidenti është regjistruar në Lushnjë, ku një person ka mbetur i plagosur.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor me një automjet, ku për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motomjetit.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: