TEPELENA

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tepelenë-Mallakastër ku 5 persona kanë mbetur të plagosur.

BalkanWeb mëson se një mjet tip ‘Toyota’ u përplas me kamionçinën teksa mes të plagosurve është edhe një fëmijë 6-vjeçar.

Gazetarja Brikena Metaj raporton se në makinë ndodheshin 5 familjarë, prej të cilëve një grua është në reanimacion.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb