Një tjetër ngjarje ka ndodhur ne bregdetin e Spilles kur një çift nga Tropoja ka hyrë me gjithë djalin 4 vjeç brenda në det dhe s’kanë mundur të dalin jashtë në breg nga dallgët e mëdha.

Vrojtuesi Rodrik Martiri e ka parë me dylbi që çifti po bënte me duar për të kërkuar ndihmë dhe ka vrapuar me gjithë kolegun tjetër Festim Sula që t’i shkojnë në ndihmë çiftit dhe më pas e kanë nxjerrë në breg me një varkë që ishte aty.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: