Një i mitur, D. M, 13 vjec, banor i Delvinës, ka shkuar i vdekur në spitalin e Sarandës.
Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.

Policia është duke hetuar ngjarjen, ndërsa ende nuk ka një informacion ku dhe pse ka vdekur 13 vjecari.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb