Ish-ministri i Financave, Shkëlqim Cani ka dëshmuar ditën e sotme për rreth një orë në SPAK. Lajmi është konfirmuar për BalkanËeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se Cani është thirrur për t’u marrë në pyetje nga prokurori Elvin Gokaj, lidhur me një çështje që lidhet me privatizimin e një ndërtese.

Në një deklaratë të shkurtër që pati për gazetarët, ai  nuk ka preferuar që të japë detaje, duke thënë se nuk dëshiron të flasë për shkak të vijimit të hetimeve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: