FIER

Një 22-vjeçar ka mbërritur i plagosur me thikë në spitalin e Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në Roskovec. 22-vjeçari ka dy plagë, një në shpatull dhe një në zonën e barkut.

Aktualisht është duke u ekzaminuar dhe do të futët në sallë për një ndërhyrje kirurgjikale. Mësohet se autori është ndaluar nga policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: