Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Sauk të Tiranës teksa një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se sherri ka ndodhur sot pasdite teksa një prej të rinjve që u plagos me sende të forta u transportua tek Trauma.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: