TIRANE- Lideri i Partisë Demokratike u ka dërguar sot një mesazh kryetarëve, kandidatëve dhe numëruesve të opozitës, ku u kërkon garantimin e votës së shqiptarëve.

“BalkanWeb” ka arritur të sigurojë mesazhin e kreut të PD-së drejtuar demokratëve të tij, ku ai shprehet optimist ndërsa flet për votë masive dhe fitore.

MESAZHI I BASHËS
Te dashur kryetare, kandidate, numerues, komisionere dhe vezhgues: tani nis procesi vendimtar i numërimit te votave. Te gjitha burimet tona flasin per nje vote masive te qytetareve per PD dhe FITOREN tone! Tani eshte detyra juaj e shenjte te garantoni numerimin e cdo vote. Une dhe gjithe demokratet jemi ne krahun tuaj per tju mbeshtetur ne cdo cast. Pune te mbare dhe FITORE!
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: