Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Fushë-Bulqizë.

Gazetari Enver Doçi raporton për “BalkanWeb” se një fëmijë 6-vjeçar është rrëzuar, teksa ka qenë duke luajtur me biçikletë, dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda në kokë.

Fëmija ka marrë ndihmën e parë mjekësore në Spitalin e Bulqizës dhe më pas është transportuar me helikopter drejt Tiranës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb