Drejtoria e Përgjithshme e burgjeve ka organizuar një operacion të shpejtë, duke filluar nga ora 23:30 e mesnatës së kaluar, në Burgun e Peqinit, pas sinjalizimeve se disa të dënuar posedonin sende të ndaluara.

Dy grupe të Forcave Operacionale, gjatë kontrollit kanë konstatuar, tre telefon culularë, tre karikues, si dhe pesë kaçavida. Materialet i kaluan SHKBB për hetime të tjera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb