Këngetari I njohur Redon Makashi teksa ka postuar në rrjetin sociale Facebook, videon e shembjes së Teatrit Kombëtar, thotë se teatri sot u vra, e për këtë ndjen dhimbje.

STATUSI I PLOTE
Ndjej dhimbje … ! U vra teatri …!Pavarsisht qe nuk ka goje ,me duket sikur dha shpirt e leshoj nje klithme .e tha : “Po pse mua qe ju desha kaq shume”? LAMTUMIRE E DO TE TE DUA!.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: