Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

1 paketim lazanja pa gluten
1 spec të kuq
1 spec jeshil
2 qepë të thata
3 konserva peshku ton
100 gr ullinj në feta
300 gr salcë domatesh
Kripë/ Piper të zi
Majdanoz

Për beshamelin:
50 gr gjalpë
50 gr miell pa gluten
600 ml qumësht
Kripë
Arrë moskat
Djathë kaçkavall

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: