TIRANE

Reperët e njohur, Loredana dhe Mozzik pasi kaluan disa vite në lidhje dhe sollën në jetë fëmijën e parë, patën mosmarrëveshje që i çuan deri në ndarje.

Gjatë kësaj periudhe të ndarjes së tyre pati shumë aludime për çiftin, duke thënë se ata as nuk flisnin me njëri-tjetrin. Por duket se tashmë Loredana dhe Mozik janë kthyer sërish bashkë.

Kështu të paktën po duket në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, të shpërndara nga Loredana.

Ajo zgjodhi që të publikojë disa fotografi me Mozzik, por duke ia mbuluar gjysmën e fytyrës. Nuk dihet ende nëse çifti bashkuar, apo thjesht po mbajnë raporte të mira për hir të vajzës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: