GJERMANI

Borusia e Dortmundit arriti të kualifikohej për në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, duke mundur në shtëpi PSV-në me rezultatin 2-0, teksa në lojë për 20 minuta u aktivizua dhe sulmuesi gjerman, Karim Adejemi.

22-vjeçari zgjodhi që këtë kualifikim ai ta festonte me të dashurën e tij, këngëtaren e njohur shqiptare, Loredana.

Kjo e fundit postoi në “Story” një foto ku shfaqte duke puthur sulmuesin, ndërkohë që ndodhej në tribunë, teksa shkruante: “Të dua më shumë”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb