Vijon procesi i numërimit edhe në Malësinë e Madhe, ku nga 72 kuti në total, deri më tani janë numëruar 63 prej tyre.

Kandidati i Partisë Socialiste, Tonin Marinaj me 7787 vota ose 57.09 %.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i “BF”, Isa Ramaj, ka marrë deri më tani 5854
vota, ose 42.91 %.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: