Rrëshkitja e disa gurëve në Rrugën e Arbrit ka rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fouristradë.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit.

Në këtë vend, një masiv gurësh është shkëputur dhe ka goditur makinën, duke rrezikuar jetën e personave që udhëtonin me fouristradën.

Personat e lënduar mësohet se kanë marrë ndihmë mjekësore në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb