Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili, ka reaguar për protestën e zhvilluar para Kryeministrisë kundër mbylljes së kopshtit ‘Turgut Ozal’.

Vasili shprehet se mbyllja e një kopshti model është krim, duke shtuar se fëmijët detyrohen të qëndrojnë në protestë për shkak të tij.

Statusi:

“Çfare Kryeminister kriminel, femijet e vegjel te nje Kopshti Model ne vend qe te gezojne femijerine dhe te jene prane lodrave, detyrohen te qendrojne ne bulevard ne proteste per shkak te tij!”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb