Ajo është një nga modelet më të preferuara e më të ndjekura në botë. E kemi fjalën për të fejuarën e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Së fundmi modelja është bërë imazhi i një kompanie italiane veshjesh, e ka reklamuar rrobat e tyre.

Georgina ka publikuar fotot teksa shihet duke pozuar me bikini ngjyrë trëndafili, ndërsa në pah nxjerr linjat perfekte.

Kujtojmë se javën e kaluar, ajo dhe Ronaldo zhvilluan një fluturim me avionin e tyre privat, e pozuan foto, nga mijëra metra lartësi.

Në foto ata shiheshin tepër të dashuruar çka dëshmon dhe marrëdhënien e shëndetshme mes tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb