Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një nga çiftet që u krijuan në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania.

Ata po shijojnë romancëne dhe jashtë shtëpisë më të famshme, ku duket se po kalojnë mirë me njëri-tjetrin.

Pavarësisht distancës, ata po mundohen që të jenë së bashku në çdo moment.

Kështu të paktën duket përmes rrjeteve sociale, ku gazetarja ka ndarë një çast romantik me fansat.Ata duket se janë në Shqipëri, ndërsa shfaqen nga makina duke mbajtur duart.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: