Jetmiri vendosi të lërë shtëpinë e Big Brother VIP. “Vëllai i madh” nuk e pranoi vendimin e Jetmirit “me kusht”, pasi ai tha se do të qëndrojë, por pa folur me asnjë nga banorët.

Kështu i mbeti në dorë Jetmirit për të vendosur të qëndrojë dhe të vijojë lojën normalisht, ose të largohet. Ai zgjodhi të bëjë këtë të fundit, krejt papritur, pas diskutimeve me të gjithë banorët.

“Vëllai i madh” nuk pranon vendimin “me kusht”,

Pasi u ngrit në këmbë, doli përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: