Boris Johnson dhe Princi William po brohorisin për Anglinë mes 60,000 spektatorëve, ndërsa ekipi përballet me Danimarkën në gjysmëfinalen e Euro 2020.

Kryeministri postoi një fotografi të tij veshur me një bluzë të personalizuar të Anglisë me emrin Boris.

Ai tha se skuadra e Anglisë e ka bërë kombin krenar në Euro 2020, ndërsa i uroi fat për të arritur në finale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb