Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën mes natyrës.

Përmes një statusi në rrjetet sociale Meta jep mesazhin e tij që ka zgjedhur ta bëjë në anglisht: Ti asnjëherë nuk do të ecësh vetëm.

Kujtojmë se pas mbarimit të mandatit të tij të presidentit, Meta mori drejtimin e partisë që themeloi, duke e quajtur nga LSI në Partia e Lirisë. Dje në një dalje për mediat nga Elbasani, ku u takua me strukturat e partisë, Meta paralajmëroi se shtatori do të jetë pranvera e demokracisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: