Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur kete ditë mes natyrës.

Përmes një mesazhi në Facebook Meta ka postuar edhe një foto ku shfaqet i buzeqeshur.

“Ditë e re me energji të reja”, shkruan Meta në Facebook.

Pasi mbaroi mandatin e presidentit, Meta ka marrë drejtimin e partisë që ai krjoi, duke i ndryshuar edhe emrin nga LSI, në Partia e Lirisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb