Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka risjellë në vëmendje dhe një herë mesazhin e tij për të të rinjtë që dha nga Konferenca Studentore e LRI-së.

Meta thekson se askush nuk mund të kufizojë ëndrrat e studentëve.

“Askush nuk mund të kufizojë ëndrrat e studentëve. Ata janë gëzimi dhe frymëzimi i Shqipërisë”, shkruan Meta, teksa ka postuar dhe një foto pranë të rinjtë të LRI-së.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb