Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë në qytetin verior të Shkodrës.

Meta ka publikuar një foto në “facebook”, të shkrepur buzë liqenit të Shkodrës, ku shfaqet në krah të tre qytetarëve.

“Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: