KOSOVË

Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë.


Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në vend që të reflektojnë me qëllim tejkalimin e krizës politike.


Kësaj here, Iliri Meta ka publikuar një foto, ku shfaqet i veshur sport dhe duke shijuar freskinë e boronicave në majë të bjeshkëve.


 

68368216 2427448173968108 2824471185062887424 N
68368216 2427448173968108 2824471185062887424 N

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo.”-shkruan ai.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: