Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për kekun:
3 vezë
160 gr sheqer
100 gr gjalpë
200 ml qumësht
35 gr kakao
270-280 gr miell
1 lugë të madhe pluhur fryrës
4 lugë tahini me çokollatë
Një dorë arra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: