Këngëtarja e njohur Miriam Cani e ka humbur mamanë e saj 12 vite më parë. Këngëtarja ka përkujtuar të ndjerën përmes një postimi në Instastory, ku ka ndarë një foto të së ëmës kur ka qenë e re, teksa ka shkruar dhe disa fjalë prekëse.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Sot u bënë 12 vite pa ty mami. Më mungon në çdo frymëmarrje”- janë fjalët e Miriamit që na e rrënqethën mishin.
Këngëtarja ka treguar dhe më parë për raportin e veçantë që ka patur me të ëmën, teksa u shpreh se mbetet një model për të.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb