Romelu Lukaku nuk po kalon një moment të mirë, kjo po reflektohet edhe në fushë, ku së fundmi në ndeshjen kundër Sampdoria-s sulmuesi belg shpërtheu publikisht kundër shokut të tij, Barella.

Ishte minuta e 38-të, ku Lukaku nuk kontrolli si duhet një top, Barellla reagoi, por Lukaku nuk e priti aspak mirë: “Mjaft! Mjaft!.

Nuk bëhet kështu”, iu drejtua Lukaku duke shpërthyer më pas dhe në ofendime.

E gjithë u pa qartësisht në TV, pamje që po bëjnë xhiro në rrjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: