Këngëtarja Tuna Sejdini është një ndër personazhet më të përfolur të show bizit shqiptar, kjo edhe për shkak të fotove që ajo poston.

Ajo di të jetë provokuese në videoklipe dhe performancat e saj në këngë, por këngëtarja e bën këtë më së miri përmes fotove. Me pushime në Punta Cana, në Republikën Domenikane, Tuna ka postuar foto me rroba banje, ndërsa ekspozon më së miri format trupore.

Në një nga fotot ajo shkruan ”A mund ta shohësh ‘fuck you’ në buzëqeshjen time?”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb