Prej shumë kohësh këngëtarja Elvana Gjata përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy muaj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mirëpo, duket se këngëtarja paska një surprizë të madhe për fansat. Sipas “Prive”, Elvana dhe Mozzik pritet të sjellin bashkë një këngë, megjithëse ende nuk ka shumë detaje rreth këtij projekti.

Kujtojmë se për Mozzik ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm, pas publikimit të albumit “Mozzart”. Por një tjetër “bombë” e paska rezervuar për fundvit, duke u bërë bashkë me Elvanën. Këtë të fundit, reperi e ka cilësuar dhe si “Nana e muzikës”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: