Naomi Watts është fotografuar një ditë më parë me vajzën e saj 15-vjeçare në një sfilatë të modës Dior në Brooklyn.

Aktorja e njohur dhe Kai, i cili lindi djalë me emrin Samuel Kai, kishin veshur rroba dhe bizhuteri nga shtëpia e njohur.

Watts ka dy fëmijë me ish-partnerin e saj, aktorin, producentin, regjisorin dhe skenaristin Liev Schreiber. Djali i tyre Sasha është 17 vjeç dhe Kai 15.

Edhe pse të dy aktorët nuk janë më çift, ata mbështesin së bashku vajzën e tyre transgjinore. Në vitin 2022 për ditëlindjen e 14-të të Kai-t, dy aktorët ndanë dashurinë për të në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Schreiber kishte postuar një foto familjare me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen bukuroshja Kai” dhe Watts kishte shkruar për vajzën e saj në një foto tjetër që ajo postoi në profilin e saj: “I dashur Kai. Gëzuar ditëlindjen! Talenti juaj i egër, mendja e mprehtë, zgjuarsia dhe shpirti i sjellshëm ma mbushin zemrën çdo ditë. Sa shpejt ikin vitet! Jam shumë krenare që jam nëna jote. Vazhdo të pushtosh botën me fuqinë tënde.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb