Zëvendës-Presidenti i Interit, Javier Zanetti beson ende se zikaltërit mund të fitojnë titullin kampion, edhe pse diferenca me pikë me Napolin është e madhe.

“Ka akoma shumë ndeshje, liga është shumë e fortë. Napoli nuk ka bërë asnjë gabim, fitorja ndaj  tyre ishte shumë e vështirë. Trajneri Spalleti i ka dhënë shumë këtij Napoli. Ai bëri një punë të shkëlqyer edhe te Interi, lë gjurmë në skuadrat që drejton” – Tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: