U mbaj mbrëmë nata e madhe e çmimeve Oscars 2023, për të nderuar filmat më të mirë të vitit. Si gjithmonë, shfaqja nisi me një tapet të kuq magjepsës dhe plot personazhe përpara fillimit të ceremonisë.

Të famshmit që ishin të pranishëm prezantuan veshjet e tyre të jashtëzakonshme, disa prej tyre vijnë përmes këtij kolazhi fotosh.

Një nga të parat që u shfaq me një pamje mahnitëse ishte Vanessa Hudgens, e cila dukej elegante me një fustan pa rripa, bardh e zi, teksa pozonte para se të niste punën e saj gjatë kësaj nate.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: