Një nga personat të cilët kanë reaguar pas ndarjes nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani, është edhe ish- banorja e Big Brother Vip dhe e afërme e të ndjerit, Beniada Nishani.

“Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten. Fiona Nishani zemra ime është me ty”, ka skruar Beniada në reagimin e saj në Instagram.

Në kohën ku hyri në shtëpinë e BBV, Beniada ka sqaruar se ish-presidenti ishte kushëriri i babait të saj.

Ajo ka sqaruar edhe se ka një marrëdhënie të ngushtë me fëmijët e Nishanit.

Bujar

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb