Një fëmijë dy vjeçar të dielën është dërguar pa shenja jete në spitalin e Gjilanit të dielën.

Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Kosovës në raportin 24-orësh.

“Novobërdë 03.03.2024, 15:00. Është raportuar se në spitalin rajonal është dërguar pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetim”, thuhet në raportin policor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: