SARANDA

Policia në bashkëpunim me IKMT ka kryer një operacion për të goditur ndërtimet pa leje në Ksamil. BalkanWeb mëson se deri tani janë 6 të shoqëruar ndërkohë që ka dhe sekuestrime.

Operacioni ndërkohë vijon ndërkohë nuk ka informacione të mëtejshme mbi detajet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb