Një ndodhi e sikletshme për deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Xhavit Halit. Teksa ishte në sallën e Kuvendit, atij i janë grisur pantallonat.

Në një foto të postuar nga mediat e Kosovës, shihet se deputetit i janë grisur pantallonat.

Fotot në fjalë kanë bërë xhiron e rrjetit.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb