Moderatorja Anita Muçaj i ka bërë një urim romantik bashkëshortit të saj, kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili ka festuar ditëlindjen e 54-të.

Ajo ka shpërndarë një foto në Instagram, ku e falënderon për gjithë këto vite që kanë kaluar bashkë si dhe për fëmijët e tyre. Çifti feston po ashtu edhe përvjetorin e 19-të të martesës.

“Ramush, unë dhe ti kemi shumë jetë bashkë aq shumë sa nuk e di a mban jeta më. Një gjë t’a o djalë që dua që unë dhe ti të kemi jetë bashkë edhe më shumë se sa mbahet rëndom mbi supe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj)

Të dua për epitetin dhe titullin ‘mami’ që ma dhe, mamin e Gjinit, Hanës dhe Trimushit, të dua edhe për llasticën grua që edhe kur ishim keq ma dhurove, të dua për gruan që më krijove.

Gëzuar ditëlindja, gëzuar për 19 vjet martesë bashkë. Vazhdoj të mendoj që jam dhurata më e bukur që të ka ardhur në ditën e lindjes”.-shkruan Anita.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb