Vila 24, emisioni i mëngjesit e ka nisur vitin 2019 në shtëpinë e gazetares Rudina Xhunga, e cila ka hapur derën për të pritur News24 dhe ndarë me publikun disa emocione dhe ritualin e ditës së parë të vitit.

Rudina Xhunga
Rudina Xhunga

Rudina është shfaqur me bashkëshortin e saj Dritan Hila, nënën e tij, vajzën Alanën dhe mbesat, ndërsa ka treguar për byrekun me lekë, një gatim tradicional i kësaj dite.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një atmosferë festive, me dekor që e tregonte më së miri se jemi ende në festa, Rudina e qeshur ka pritur moderatoren e Vila24 Androniki Kolka duke i treguar shumëçka nga jeta që nuk i kemi ditur. Ajo rrëfeu marrëdhënien me vjehrrën dhe vendin që zë puna në familjen e saj. Për më tepër ndiqni specialen e Vila24.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb