Sulmuesi i talentuar i Realit, Vinicius dhe Neymar janë fotografuar së bashku në Brazil, e cila ka ndezur thashethemet për të ardhmen e yllit të Paris Saint-Germain shkruan Marca. Një foto e të dy miqve të afërt ishte postuar në rrjetet sociale pasi morën pjesë në një ditëlindje në atdheun e tyre.

Neymar është aktualisht në Brazil me shokët e tij përpara Copa America, e cila fillon më 14 qershor, ndërsa Vinicius, i cili nuk është aktualisht në skuadrën e Brazilit, është kthyer në vendin e tij në një festë para se të kthehet në Madrid për t’u bashkuar me pjesa tjetër e ekipit.

(n.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb